Wczytuję dane...
Lakier CND Vinylux

CND VINYLUX - lakier do paznokci z USA | Oryginalne 

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka każdej eleganckiej kobiety. Nie każda z nas jednak ma czas, ochotę lub pieniądze na regularne wizyty u kosmetyczki, zaś tradycyjny lakier potrafi odpryskiwać z paznokci już nawet następnego dnia po jego nałożeniu. Firma CND postanowiła rozwiązać ten problem i dzięki temu jakiś czas temu na rynek trafiły nowoczesne lakiery Vinylux. Dzięki nowoczesnej technologii zastosowanej podczas ich produkcji są to lakiery najwyższej jakości.

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że jest to lakier hybrydowy, który jednak można nałożyć na paznokcie samodzielnie w domu. To dość duża zaleta, gdyż niweluje nie tak małe koszty regularnych wizyt u kosmetyczki wykonującej specjalistyczny manicure. Co ciekawe, lakiery te nie są utwardzane lampą UV tak jak na przykład lakiery żelowe.Producent zapewnia, że lakiery Vinylux w odróżnieniu od wszystkich innych rodzajów lakierów do paznokci stają się pod wpływem światła słonecznego coraz twardsze.

Tradycyjny lakier zachowuje się wręcz przeciwnie – pod wpływem promieni słonecznych robi się coraz bardziej wrażliwy oraz mniej odporny. Dzięki lakierom marki Vinylux malowanie paznokci przestanie być tak problematyczne jak było do tej pory. Przede wszystkim warto wiedzieć, że producent lakierów CND Vinylux zapewnia, iż lakier nałożony na paznokcie jest w stanie pozostać na nich bez żadnego uszczerbku aż do siedmiu lub nawet dziesięciu dni. To naprawdę spora różnica w porównaniu do tradycyjnych lakierów służących do malowania paznokci.

W ofercie Abant.pl zawsze pełna gama barw lakieru marki CND Vinylux