Wczytuję dane...
EAN: 8431034001190
Producent: Depileve

Depileve Wosk Extra Film Wax Monoi de Tahiti 400g

Innowacyjne woski Film Wax są rewolucyjnym produktem do depilacji zarówno pod kątem formy, jak i aplikacji. Stworzono je w 100% z naturalnych olejów i składników aktywnych, dzięki czemu zyskały wyjątkowe właściwości. Zastosowane w nich plastyfikatory skracają czas schnięcia i poprawiają stopień przylegania, dzięki czemu zabieg depilacji jest szybki i efektywny. Nie wymaga użycia pasków, a wosk nakłada się na skórę ultracienką warstwą, dzięki czemu zużywa się 50% mniej produktu.

System Film Wax pozwala na pracę przy niższej temperaturze, dzięki czemu zapewnia komfort, higienę i długo utrzymujące się efekty bez bólu i dyskomfortu.

SKŁADNIKI AKTYWNE

• Olej monoi - połączenie oleju kokosowego z kwiatami gardenii tahitańskiej – nawilża i regeneruje skórę

• Masło kakaowe - zapewnia dobry poślizg, nawilża, odżywia i regeneruje skórę tworząc na niej barierę zapobiegającą uracie wilgoci

• Olej owsiany - ma działanie kojące i uspokajające

WSKAZANIA  

Może być stosowany nawet na najdelikatniejszych obszarach ciała, np. na twarzy czy w okolicach intymnych. Polecany także dla skóry wrażliwej.

SPOSÓB UŻYCIA

Preparat do użytku profesjonalnego. Przed nałożeniem na skórę przetrzyj obszary, które mają być poddane depilacji płatkiem kosmetycznym zwilżonym płynem Dermo Balance Lotion.
Łagodna i skuteczna depilacja. Elastyczny wosk o niskiej temperaturze topnienia i właściwościach ochronnych, opracowany i przeznaczony do depilacji obszarów najbardziej wrażliwych. 

Nie wymaga użycia pasków fizelinowych.

Opakowanie: puszka 400 g

Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...