Wczytuję dane...
Stylizacja paznokci

Nowoczesna stylizacja paznokci lakiery hybrydowe | Oferta Abant.pl

Profesjonalnie wykonany manicure to dla każdej kobiety powód do prawdziwej dumy. Mówi się, że dłonie – a zatem i paznokcie – są wizytówką człowieka, warto zatem zadbać o to, by prezentowały się jak najlepiej. Niestety zwykle malowanie paznokci w zaciszu własnego domu nie daje pożądanych efektów – osobie niedoświadczonej bardzo ciężko jest tak nałożyć lakier na płytkę paznokci, aby nie pomalować sobie przy okazji opuszków palców lub też nie zostawić na płytce niedomalowanych miejsc.

Okazuje się jednak, że tym, co sprawia największe kłopoty, jest przede wszystkim stylizacja paznokci.Każda kobieta chciałaby mieć przynajmniej od czasu do czasu na paznokciach coś, co sprawi, że jej koleżanki zzielenieją z zazdrości i będą zachwycać się jej wyglądem. Malowanie wzorów na paznokciach lub przyklejanie na płytkę dodatkowych ozdób często jednak bywa zbyt trudne do wykonania w domowych warunkach.

Z tego względu zawsze namawiamy nasze klientki do skorzystania z usług gabinetów kosmetycznych – ich wykwalifikowane pracownice na pewno będą wiedziały, jaką stylizację dobrać do konkretnej okazji i stroju, a co najważniejsze – będą umiały ją wykonać w rzeczywistości.Nie zawsze jest to takie oczywiste, stylizacja paznokci jest bowiem bardzo trudna. Wykonanie pięknego wzoru na paznokciach to często efekt żmudnej i bardzo czasochłonnej pracy. Tylko lata doświadczenia procentują na tyle, by móc wykonywać takie stylizacje innym osobom. Wizyta w gabinecie kosmetycznym wydaje się zatem nieodzowna.

W naszej ofercie są dostępne najlepsze marki lakierów, także hybrydowych, które są stosowane w gabinetach kosmetycznych oraz przez profesjonalne manicurzystki.

Wybierz odpowiednią stylizację i kolor lakieru do paznokci marki CND Shellac lub CND Vinylux.  Zadbaj o piękno swoich dłoni i efektowny styl z lakierami Victoria Vynn.