Wczytuję dane...
EAN: 8431034000339
Producent: Depileve

Depileve Wosk Film Wax Intimate 400g


Nowy wosk z gatunku film wax, depilacja bez pasków, opracowany specjalnie do depilacji bikini. Formuła wzbogacona masłem kakaowym, które chroni, nawilża i regeneruje skórę oraz olejem z owsa o działaniu łagodzącym. Szybkoschnący!

Wosk szybko wysycha, dobrze radzi sobie nawet z uciążliwymi i trudnymi do usunięcia włoskami w okolicach intymnych, pod pachami czy na twarzy.

Innowacyjny wosk Film Wax jest rewolucyjnym produktem do depilacji zarówno pod kątem formy, jak i aplikacji. Stworzony w 100% z naturalnych olejów i składników aktywnych, dzięki czemu zyskał wyjątkowe właściwości. Zastosowane w nim plastyfikatory skracają czas schnięcia i poprawiają stopień przylegania, dzięki czemu zabieg depilacji jest szybki i efektywny. Nie wymaga użycia pasków, a wosk nakłada się na skórę ultracienką warstwą, dzięki czemu zużywa się 50% mniej produktu.

System Film Wax pozwala na pracę przy niższej temperaturze, dzięki czemu zapewnia komfort, higienę i długo utrzymujące się efekty bez bólu i dyskomfortu.
SKŁADNIKI AKTYWNE


• Masło kakaowe - zapewnia dobry poślizg, nawilża, odżywia i regeneruje skórę tworząc na niej barierę zapobiegającą uracie wilgoci

• Olej owsiany - ma działanie kojące i uspokajające

WSKAZANIA  

Może być stosowany nawet na najdelikatniejszych obszarach ciała, np. na twarzy czy w okolicach intymnych. Polecany także dla skóry wrażliwej.

SPOSÓB UŻYCIA

Preparat do użytku profesjonalnego. Przed nałożeniem na skórę przetrzyj obszary, które mają być poddane depilacji płatkiem kosmetycznym zwilżonym płynem Dermo Balance Lotion.

Nie wymaga użycia pasków fizelinowych.

 Opakowanie: 400 g

 

Polecamy w sklepie i hurtowni kosmetycznej Abant.pl
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...