Wczytuję dane...

Sklep i hurtownia kosmetyczna | Oferta kosmetyków profesjonalnych i urządzeń kosmetycznych - frezarka do pedicure, autoklaw, drukarka do paznokci | Abant.pl

Nasz sklep i hurtownia prowadzone są w Poznaniu - Rataje, w Wielkopolsce. Ten sam zakres oferty dostępny jest także w naszym sklepie internetowym i hurtowni kosmetyków online. 

Prowadzomy sprzedaż hurtową kosmetyków profesjonalnych znanych marek Bielenda Professional i Farmona. W naszym sklepie kosmetycznym dostępne są także kosmetyki innych marek: kosmetyki Chantarelle, Gehwol, Guam, Apis, AA Prestige, Payot.

Prowadzimy sprzedaż frezarek do pedicure - profesjonalnych wraz ze szkoleniami z obsługi frezarek Hadewe i Gerlach. Frezarka kosmetyczna to sprzęt najwyższej jakości, który powinien być na wyposażeniu Twojego gabinetu, czy mobilnego punktu manicure - pedicure, ponieważ ma wpływ na jakość świadczonych usług i zadowolenie klientek.

Nasz sklep i hurtownia mebli kosmetycznych i urządzeń kosmetycznych zapewni pełne wyposażenie salonu kosmetycznego, gdyż posiadamy produkty w postaci biurka kosmetycznego, taboretów kosmetycznych, lamp, foteli kosmetycznhych, stołów do masażu. Także profesjonalne urządzenia kosmetyczne, dla manicurzystek, czyli potrzebne im do pracy lampy UV/LED, drukarki do paznokci, aż po sprzęt typu autoklaw, czy frezarka lub IPL.

Do klientów sklepu kosmetycznego w Wielkopolsce dojeźdźamy, prowadzimy szkolenia kosmetyczne i pokazy dla kosmetyczek w siedzib ie naszej hurtowni w Poznaniu, na Ratajach.